איוואנה צ’בק, המורה האגדית למשחק, חוזרת לישראל, ללמד את “טכניקת צ’בק” ולאמן נבחרת של שחקנים ישראלים בולטים בשיטת העבודה של הכוכבים הגדולים. ההשתתפות בסדנה מעניקה למשתתפיה מיומנות ושליטה ב”טכניקת צ’בק”, שתפסה מקום מרכזי בצמרת לימודי המשחק המתקדמים בעולם. השיטה מביאה למרכז ההופעה את הכאב האישי של השחקן, ומעניקה לו כלים רבי-עוצמה המאפשרים הישגים אמנותיים ופריצת דרך בקריירה. בנוסף לסדנאות האימון, צ’בק תעביר השנה גם כיתת אמן מיוחדת.


ההרשמה פתוחה בשלושה מסלולים:

כיתת אמן - הרצאה מקיפה,שבה איוואנה תספר על העבודה לפי השיטה שפיתחה, בלוויית הדגמות מתוך סרטים שבהם מככבים תלמידיה. כיתת האמן תתמקד במשולש הנצחי “שחקן - במאי - תסריטאי”, ואיך להפיק את המירב משיתוף הפעולה ביניהם. מסלול זה פתוח לשחקנים, לעוסקים בתחומי הקולנוע, הטלוויזיה והתיאטרון, ולכל המעוניין.

מסלול אימון - סדנה אינטימית לקבוצה של כ 20- שחקנים נבחרים, אשר יעבדו על סצינות בהדרכה אישית של איוואנה. ההרשמה למסלול זה פתוחה לשחקנים מנוסים בלבד וכרוכה בהגשת מועמדות.

מסלול צופים - צפייה בתהליך העבודה של איוואנה עם קבוצת השחקנים. מסלול זה פתוח למספר צופים מצומצם ומיועדת לעוסקים בתחומי הקולנוע, הטלוויזיה והתיאטרון (שחקנים, במאים, מפיקים, סטודנטים).


מנחת הסדנה:

איוואנה צ’בק היא המייסדת והמנהלת של “סטודיו למשחק איוואנה צ’בק”, ויוצרת “טכניקת צ’בק”. בין השחקנים שעבדו עם איוונה במרוצת 25 שנות קריירה: האלי ברי , בארד פיט, שרליז תרון , ג’ייק גי’לנהול, קיית הדסון , ג’ון ווייט, אליזבת שיו , ג’ים קרי , אווה מנדס, קיית בוסוורת, סיינה מילר, קרי-אן מוס, גארי שנדלינג, מיה קירשנר, ג’ניפר מוריסון , אדם בולדווין , מתיו פרי , ביונסה נואלס ואחרים, חלקם זוכי אוסקר ופרסי גלובוס הזהב, אמי, טוני ושלל פרסים בינלאומיים.


מחירי השתתפות בסדנאות:

המחירים כוללים מע“מ