סרטים דוקומנטריים
כל הבקרים השמחים
poster_heb_color_3_copy.jpg

מסע דוקומנטרי אישי אל תוך ההוויה הביסקסואלית. סרטו של עומר יפמן חושף טפח מהעולם היצרי המטלטל שבו נתון היוצר במהלך תיעוד הזוגיות שלו עם חן, זמרת רוק 

המשך קריאה...
 
אלוף העולם שלי

thumb_my_champion_medium_poster.jpg

מסעו המרגש של אלוף ישראל באיגרוף, מרחב מוהר. בגיל 22, עם התואר "אלוף ישראל באיגרוף" וכרטיס בכיוון אחד לניו יורק, יוצא מרחב מוהר לארה"ב. הוא משאיר מאחור הורים מודאגים, חברים ולא מעט מעריצים, ונוסע להגשים את חלומו כנגד כל הסיכויים: להיות אלוף העולם באיגרוף. אלא שלקראת שיאו של המסלול, מגיע הלא צפוי ומשבש את התוכניות הגדולות.  

המשך קריאה...
 
מחכים לגודיק
thumb_godik_poster.jpg
סרט תיעודי מוסיקלי, המגולל לראשונה את סיפור עלייתו ונפילתו של מלך המחזמר הישראלי, המפיק והאמרגן האגדי גיורא גודיק. סרטו של ארי דוידוביץ' מביא את סיפורו הטרגי של האיש שנגע בחלום והתרסק, על רקע סיפורה של תקופה בלתי נשכחת ושל ז'אנר המיוזיקל בגירסתו המקומית.

 


המשך קריאה...
 
דוקו-צ'אלנג' 2010: קצרים על כוח
docuchallenge_dvd_a.jpg

היפרמדיה מציגה: אסופת סרטים דוקומנטריים קצרים בנושא "כוח". הסרטים נעשו במסגרת "האתגר הדוקומנטרי הגדול" - תחרות ייחודית ליצירת סרטים, שהתקיימה בישראל בפעם השנייה. לרשות יוצרי הסרטים שהשתתפו בתחרות עמדו 5 ימים בלבד כדי ליצור את סרטיהם. הסרטים הוקרנו בבכורה חגיגית בנמל תל-אביב, במסגרת פסטיבל "דוקאביב" לקולנוע דוקומנטרי.

 

  


המשך קריאה...
 
דוקו-צ'אלנג' 2009: קצרים על תל-אביב
docuchallenge_dvd_a.jpg

היפרמדיה מציגה: אסופת סרטים דוקומנטריים קצרים על תל אביב-יפו. הסרטים נעשו במסגרת "האתגר הדוקומנטרי הגדול" - תחרות ייחודית ליצירת סרטים, שהתקיימה לראשונה בישראל, והוקדשה לתל אביב לרגל שנת המאה לעיר. לרשות יוצרי הסרטים שהשתתפו בתחרות עמדו 5 ימים בלבד כדי ליצור את סרטיהם, על אנשים ומקומות במרחב העירוני. הסרטים הוקרנו בבכורה בפסטיבל "דוקאביב" לקולנוע דוקומנטרי.

 

  


המשך קריאה...
 

 

 

בניית אתרים