אודות היפרמדיה

היפרמדיה פעילה בתחום התקשורת משנת 2003, ועוסקת בפיתוח, יצירה והפקת תכני איכות לקולנוע, מדיה וניו מדיה.
בתחום הסרטים – אנו מתמקדים ביצירה והפקה של סרטים דוקומנטריים המיועדים להקרנה ולשידור בארץ ובחו"ל, ומייעצים ליוצרים בתחום זה. במקביל, אנו מפתחים פרוייקטים עלילתיים לקולנוע.
בתחום הארגוני - אנו מפתחים ומפיקים סרטי דילמות ודרמות קצרות בהשתתפות שחקנים, לשימושי הטמעה פנים-ארגוניים בחברות מובילות, בהן: בנק לאומי, הום סנטר, טויס-אר-אס, בסט ביי, ביג בוקס ואחרות.
בתחום ההשתלמויות - אנו יוזמים ומפיקים סדנאות בינלאומיות בתחומי היצירה הקולנועית והטלוויזיונית, בשיתוף מוסדות הקולנוע ואיגודי היוצרים. בין השאר, יזמנו והפקנו את סמינרי "סיפור" של מאסטר התסריטאות רוברט מקי בישראל, את סדנאות ה”דוקו-דוקטור” עם פרננדה רוסי, את הסדנה לשיווק והפצה של סרטים עצמאיים בפסטיבל דוקאביב, ואת סדנאות המשחק של מאמנת הכוכבים המובילה של הוליווד, איוואנה צ'בק.
בתחום התקשורת המשולבת
- אנו מקיימים, לראשונה בישראל, את תחרויות האתגר הדוקומנטרי הגדול ("דוקו-צ'אלנג'”) ליצירת סרטים דוקומנטריים קצרים בזמן קצוב. סרטים אלה זוכים לחשיפה משולבת בארץ ובעולם – בקולנוע, בטלוויזיה, באינטרנט ובסלולר.

ארי דוידוביץ' – בעלים ומנהל
מפיק-יוצר, במאי ועורך תוכן. יזם את תחרות "דוקו-צ'אלנג' ישראל", שבה הוא משמש מפיק ראשי ומנהל אמנותי מזה שלוש שנים, ערך וניהל שורה של סדנאות בינלאומיות בתחומי היצירה התרבותית. כתב וביים את "מחכים לגודיק", סרט דוקומנטרי המביא את סיפור עלייתו ונפילתו של מלך המחזמר גיורא גודיק, ואת "אלוף העולם שלי", על מסעו של אלוף האיגרוף מרחב מוהר בדרך לאליפות העולם. ניסיונו המקצועי כולל מגוון תפקידים בכלי התקשורת המשודרת והכתובה - בין השאר כעורך תוכניות תרבות בטלוויזיה וככותב ועורך בעיתונים וכתבי עת. כמו כן פיתח את פורטל האינטרנט "קולנוען" ושימש יועץ התוכניות של פסטיבל דוקאביב לקולנוע דוקומנטרי. מוסמך בתקשורת המונים מטעם האוניברסיטה העברית, בוגר החוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת חיפה, ובעל הסמכה כיועץ ארגוני מהאוניברסיטה הפתוחה. חבר במדור הפרינג' של המועצה לתרבות ולאמנות.

 

 

הרשמה לניוזלטרלקבלת עדכונים בנוגע לפעילות היפרמדיה, אנא שלחו אלינו את כתובתכם
 
 

 

בניית אתרים